Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Przasnyskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Zajazd Sebory jest wyjątkowym miejscem. Położony w pięknej zielonej okolicy – idealne miejsce na odpoczynek. Przy hotelu znajdują się stawy oraz wiatrak – dopełniają one zielone otoczenie oraz nadają temu miejscu kameralny klimat sprzyjający spotkaniom zarówno biznesowym jak i w gronie rodzinnym.
Oferujemy Państwu ponad 50 miejsc noclegowych. Cały budynek jest klimatyzowany, więc niezależnie od pory roku panuje w nim przyjemna temperatura. Obiekt zaopatrzony jest w parking dostosowany zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych.
Nasz Zajazd idealnie przystosowany jest do wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.
Do wyboru dwie sale. W zależności od liczby osób . Sala bankietowa z antresolą pomieści ok 250 osób. Mniejsza natomiast jest idealna na małe, kameralne spotkania. Jeśli pogoda dopisze zapraszamy do zorganizowania imprezy plenerowej w naszej altanie. W razie przerw w dostawie energii zapewniamy agregat prądotwórczy.
Zapraszamy do naszej restauracji. Niepowtarzalny klimat i wyjątkowe jedzenie zachwycą każdego gościa. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej. Nasi kucharze zadbają o każdy szczegół podawanych dań – by były one smaczne, zdrowe oraz dobrze wyglądały. W chłodne wieczory nasi goście mogą ogrzać się przy wesoło iskrzącym ogniem kominku zajadając się najwyśmienitszymi potrawami. U nas każdy nawet najbardziej wymagające podniebienie znajdzie coś dla siebie. Jeśli marzy Ci się odpoczynek od zgiełku warto wybrać się na drugi poziom naszej restauracji – panuje tam cisza i spokój z dala od tłumu ludzi