Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Przasnyskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
Znajdujemy się przy ulicy Piłsudskiego 2d, w mieście Przasnysz. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przasnysza, ale również osoby przejeżdżających przez nasze miasto do odwiedzenia naszej Karczmy – Zajazdu Staropolskiego przy ulicy Piłsudskiego 2D. Słowo Karczma kojarzy się z bardzo dobrą, ale i tradycyjną kuchnią Polska. Nie inaczej jest w naszym przypadku. Zapraszamy codzienne na pyszne domowe obiady. Nasza restauracja polska jest doskonałym miejscem na organizację przyjęcia komunijnego, przyjęcia z okazji chrztu dziecka czy też do coraz bardziej popularnych imprez firmowych. W naszej ofercie dania dostępne na miejscu, jak i na wynos. Dostarczamy pyszne jedzenie na wszelkiego rodzaju imprezy takie jak konferencyjne i szkolenia. Nasze usługi cateringowe cieszą się coraz większą popularnością. Zapewniamy, że nasze dania będą dostarczone jak najszybciej jest to możliwe. Zapraszamy do skosztowania naszych dań! Jeżeli jeszcze są jakieś pytania, jesteśmy dostepni pod numerem telefonu, jak i pod adresem email.
Zajazd Sebory jest wyjątkowym miejscem. Położony w pięknej zielonej okolicy – idealne miejsce na odpoczynek. Przy hotelu znajdują się stawy oraz wiatrak – dopełniają one zielone otoczenie oraz nadają temu miejscu kameralny klimat sprzyjający spotkaniom zarówno biznesowym jak i w gronie rodzinnym.
Oferujemy Państwu ponad 50 miejsc noclegowych. Cały budynek jest klimatyzowany, więc niezależnie od pory roku panuje w nim przyjemna temperatura. Obiekt zaopatrzony jest w parking dostosowany zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych.
Nasz Zajazd idealnie przystosowany jest do wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.
Do wyboru dwie sale. W zależności od liczby osób . Sala bankietowa z antresolą pomieści ok 250 osób. Mniejsza natomiast jest idealna na małe, kameralne spotkania. Jeśli pogoda dopisze zapraszamy do zorganizowania imprezy plenerowej w naszej altanie. W razie przerw w dostawie energii zapewniamy agregat prądotwórczy.
Zapraszamy do naszej restauracji. Niepowtarzalny klimat i wyjątkowe jedzenie zachwycą każdego gościa. Serwujemy tradycyjne dania kuchni polskiej. Nasi kucharze zadbają o każdy szczegół podawanych dań – by były one smaczne, zdrowe oraz dobrze wyglądały. W chłodne wieczory nasi goście mogą ogrzać się przy wesoło iskrzącym ogniem kominku zajadając się najwyśmienitszymi potrawami. U nas każdy nawet najbardziej wymagające podniebienie znajdzie coś dla siebie. Jeśli marzy Ci się odpoczynek od zgiełku warto wybrać się na drugi poziom naszej restauracji – panuje tam cisza i spokój z dala od tłumu ludzi